Естетична стоматологія

Ось короткий опис деяких з найпоширеніших методів, якими користуються спеціалісти косметичної стоматології, щоб виправити посмішку людини чи зробити її гарнішою:
Відбілювання – застосування хімічної речовини на пероксидній основі, яка наноситься безпосередньо на зуби, щоб видалити незначні плями та знебарвлення.
Реставрація – на зуб наносять композитний матеріал, надаючи зубу форми та кольору, що відповідають природному вигляду інших зубів пацієнта. В основному використовується для колотих, зламаних або зруйнованих зубів, а також для зміни форми зуба з максимальним його збереженням.
Формування емалі – видалення незначної кількості емалі зовнішнього шару зуба, щоб поліпшити зовнішній вигляд та форму зуба.
Вініри – тонка оболонка з матеріалу кольору зуба, як правило, з кераміки, спеціально пристосована для прикріплення до передньої поверхні зубів.
Корекція контуру ясен – незначна хірургічна процедура зміни положення тканини ясен, а іноді базової кістки, щоб надати лінії ясен навколо зубів більш правильної форми та покращити її зовнішній вигляд.
Image
Image