Хірургічне лікування

Хірургічна стоматологія — розділ стоматології, пов’язаний із втручанням на твердих і м’яких тканинах в ротовій порожнині, практикуючи такі методи лікування як: операції по видаленню зубів, зубозберігаючі операції, підсадка кісткової тканини, підготовка й імплантація зубів, а також різноманітні естетичні операції в парадонтології.
Хірургічна стоматологія в своїй практиці включає і видалення зубів. У випадках, коли лікування неефективне і видалення зуба неминуче, стоматолог-хірург професійно, швидко та безболісно видалить необхідний зуб. Можливе і видалення зубів мудрості, які виросли неправильно та заважають як при жуванні, так і при змиканні зубів у стані центральної оклюзії. Коли видаленням ураженого зуба займається стоматолог-хірург, то як правило, лікування стає більш професійним та проходитиме без будь-яких ускладнень та дискомфортів. Також стоматологи-хірурги можуть проводити маніпуляції стосовно видалення кіст, які локалізуються на верхівці кореня зуба.
Крім того, кожен фахівець хірургічної стоматології, перед тим як видалити зуб, проконсультує пацієнта стосовно протезування або навіть імплантації на місці відсутнього зуба.
Image