Лікування зубів

Лікування карієсу

Сучасні профілактичні стоматологічні процедури (включаючи професійну гігієну, фторування, герметизацію жувальної поверхні зубів) та якісний індивідуальний догляд за ротовою порожниною здатні в значній мірі запобігти ураженню твердих тканин зубів бактеріями. Проте, незважаючи на це, карієс залишається найпоширенішим ураженням зубів. Сучасний процес його лікування нашими висококласними фахівцями передбачає абсолютно безболісне повне усунення уражених тканин, та, в умовах ізоляції від інфікованої ротової рідини, пломбування порожнини високоякісними матеріалами, які здатні повністю відновити функціональні та естетичні характеристики зуба, запобігти подальшому прогресуванню захворювання. Окрім цього, пломбувальними матеріалами можна ефективно протидіяти ураженням твердих тканин зубів некаріозного походження, або ж травматичним пошкодженням.
Всі кроки від початку і до кінця (як виглядав зуб спочатку, під час та після завершення пломбування) буде зафіксовано інтероральною камерою.
Якщо пломби чи реставрації можна замінити ще більш досконалими конструкціями (вкладками, вінірами, напівкоронками), ми розповімо Вам про їхні переваги і з задоволенням виконаємо цю роботу для Вас.
Image

Лікування каналів

Коли пацієнт занадто пізно звернувся до стоматологічних фахівців з приводу карієсу або ж його неякісного пломбування чи травми зуба, виникають ускладнення, пов’язані із розвитком запалення судинно-нервового пучка або прилеглих до кореня зуба тканин. Такі процеси потребуватимуть ендодонтичного лікування, а від їх результату залежитиме здатність подальшого прогнозованого функціонування цілого зуба.
Оскільки кореневі канали в багатьох випадках мають надзвичайно складну анатомічну будову, їх якісне лікування вимагає високої майстерності, відповідальності фахівців та вузькоспеціалізованого обладнання. У стоматологічній клініці "Родинна Стоматологія" усі ендодонтичні маніпуляції проводяться згідно з сучасними протоколами, дотримуючись світових стандартів. Саме тому лікування проводиться під контролем цифрової рентгенографії з використанням дентального мікроскопа, пристроїв контрольованої механічної та ультразвукової обробки просвіту каналів, чіткого вимірювання їхньої довжини та надійної тривимірної обтурації. Слід зазначити, що після проведеного лікування кореневої системи коронка зуба повинна бути адекватно відновлена.
Image