Ортодонтія

Завдання ортодонтії полягає у лікуванні неправильного прикусу та патологій зубних рядів. Традиційно, патологія прикусу вважається естетичною проблемою, яка зменшує привабливість посмішки. Проте наслідки такої проблеми значно глобальніші. Справа у тому, що неправильний прикус підвищує навантаження на зуби під час жування, що з віком призводить до виникнення пародонтиту, збільшує рухомість зубів, може стати причиною болю в жувальних м’язах та навіть головного болю. Звісно, патологія прикусу призводить і до косметичних проблем: зміни профілю обличчя, непривабливої посмішки, ще більшого викривлення зубних рядів.
У нашій клініці "Родинна Стоматологія" ми пропонуємо ортодонтичне лікування як для дітей, так і для дорослих. Нашою основною метою є не просто створення привабливої посмішки, а відновлення повноцінної роботи зубощелепної системи та створення функціонального прикусу.
Кваліфікований лікар-ортодонт складе план лікування і підбере необхідні апарати відповідно до віку пацієнта та патології, яку потрібно лікувати. Також Ви отримаєте максимум інформації щодо догляду та використання ортодонтичних апаратів. Під час кожного візиту (як правило, один раз на 1-2 місяці) ми ретельно спостерігаємо не лише за ходом лікування, але й за загальним станом зубів та гігієни ротової порожнини.
Для ортодонтичного лікування ми застосовуємо як знімні (ортодонтичні пластини, функціональні апарати та ін.), так і незнімні апарати (брекет-системи та ін).
Image
Image