Протезування зубів

Стоматологічне протезування передбачає комплекс заходів, покликаних відновити, а в багатьох випадках, і покращити функцію та естетику зубного ряду, усунути деформації, спричинені відсутністю одного, кількох або значної кількості зубів.
Фундаментальні знання та солідний досвід наших фахівців у поєднанні з висококласним технічним забезпеченням дозволяють успішно проводити лікування клінічних випадків найвищої складності. Оскільки протезування є заключним етапом реабілітації, йому передує комплексне терапевтичне, ендодонтичне, пародонтологічне, хірургічне, ортодонтичне лікування відповідно до потреб. Кінцевий результат досягається не лише традиційними металокерамічними коронками та мостоподібними протезами, але й високоестетичними цільнокерамічними вінірами, вкладками та накладками, коронками, конструкціями на основі оксиду цирконію. Широко застосовуються конструкції, які опираються на дентальні імплантати.

При обранні відповідного плану лікування виготовляються високотехнічні знімні протези із кламерним, замковим, балковим, телескопічним кріпленням.
Image
Image